پایگاه خبری -تحلیلی  دروازه سنگی به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی حامد کاظم زاده خویی ، حاصل تلاش گروهی از روزنامه نگاران ایرانی است که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است. این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و ارگان هیچ حذب و جناح سیاسی نیست و به اردو گاه های سیاسی سرسپردگی ندارد.

این پایگاه با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی ،اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان ، زمینه ی مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه ی آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت ،سرعت ، و درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات ، سرلوحه فعالیت خطیر و پرخطر دست اندرکاران پایگاه دروازه سنگیست.گدانندگان پایگاه خبری تحلیلی دروازه سنگی رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیر واقعی ، دوری از درشت نمایی های مغرضانه ، اجتناب از توهین و تهمت ،ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

همکاران دروازه سنگی پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایض فنی و محتوایی و ارتقا کیفی این پایگاه خبری ، تحلیلی استقبال می کنند.

اهداف و سیاست های پایگاه خبری:

از اهداف و سیاست های این پایگاه خبری می توان به موارد مشروحه ذیل اشاره کرد:

تولید و ارسال اخبار صحیح با توجه به سیاست ها ف منافع نظام مقدس و آرمانهای انقلاب اسلامی – زمینه سازی برای گسترش همکاری های منطقه ای و کشوری در حوزه اطلاع رسانی – انعکاس اخبار صحیح و به موقع با رعایت امانتداری و به دور از تخریب- ایجاد پایگاهی محلی برای

انعکاس اخبار رویدادها و گزارش های منطقه ای به صورت متنی و تصویری در سطح جهان – معرفی هر چه بیشتر ظرفیت ها و دستاوردهای استان مستعد و پیشروی منطقه و خوی در عرصه های مختلف

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : حامد کاظم زاده خویی

نشانی: خوی – خیابان طالقانی – کوچه حسینلو ( پشت امیر ) – ساختمان یاقوت – طبقه همکف

تلفکس: ۹۲ ۳۰ ۲۴ ۳۶ – ۰۴۴

کانال تلگرامی : @darvazehsangi

پیام کوتاه: ۳۰۰۰۷۶۵۰۰۰۴۲۰

ایمیل: info@darvazehsangi.ir

معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد
شماره مجـوز : ۸۰۹۶۰ | تاریخ دریافت : ۹۶/۱۱/۱۶
خبرنامه

وبسایت خبری تحلیلی دروازه سنگی
پايگاه خبري -تحليلي دروازه سنگي به صاحب امتيازي و مدير مسئولي حامد كاظم زاده خويي ، حاصل تلاش گروهي از روزنامه نگاران ايراني است كه با هدف ياري رسانيدن به جريان آزاد و حق مدار اطلاع رساني به منظور حفاظت و ارتقاي منافع ملي و صيانت از كيان نظام گرانقدر جمهوري اسلامي ايران راه اندازي شده است. اين وب سايت با رعايت قوانين و مقررات نظام جمهوري اسلامي ايران اداره مي شود و ارگان هيچ حذب و جناح سياسي نيست و به اردو گاه هاي سياسي سرسپردگي ندارد. بیشتر درباره ما بدانید